Hakkımızda

Hakkımızda

İlk ticari faaliyetlerine 1984 yılında dayanıklı tüketim malları pazarlaması yaparak başlayan ERPA Ltd.Şti. 1991 yılından itibaren deterjan ve temizlik ürünleri üretimi ile ticari hayatına devam etmektedir.

ERPA, temizlik ürünleri üretimine sıvı bulaşık deterjanı ile başlamış olup, zaman içerisinde müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesini oldukça genişletmiştir.

Geçirdiği 24 yılda kendini sürekli yenileyen ve geliştiren şirketimiz, profesyonel kadrosu ve iş disiplini ile geniş bir portföyde söz sahibi olmayı başarmıştır.

2009 yılı başından itibaren Torbalı'daki 6500 metrekare kapalı alana kurulan yeni tesislerine taşınarak teknolojisini ve makina parkurunu yenileyen ERPA, tek vardiyada 125 ton üretim kapasitesine ulaşmıştır.

PRENS ve AEGAN markaları ile yurtiçinde ve yurtdışında hizmet vermeye devam eden şirketimiz en yakın zamanda Türkiye'nin her noktasına ulaşabilmeyi hedeflemektedir.

2004 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olan firmamız, çevreye olan duyarlılığını ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ile göstermiş, çalışanlarına verdiği değeri ise OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgeleri ile kanıtlamıştır.